Skip to main content

Loads2GO – aplikacja pomagająca znaleźć optymalne zlecenia

2 min. czytania

Po trudnym 2023 roku, obserwujemy wyraźny wzrost liczby ofert frachtów, zarówno dla pojazdów o DMC poniżej, jak i powyżej 3,5 t. To doskonała okazja do rozwoju swojego biznesu i zapewnienia płynności finansowej. Pomocą w tym procesie może być aplikacja Loads2GO! pozwalająca na wyszukiwanie ofert z giełdy Trans.eu z pomocą telefonu.

Dlaczego aplikacja?

Digitalizacja, jest jednym z filarów rozwoju firm transportowych, szczególnie w obliczu niestabilnej sytuacji rynkowej. Może przyczynić się do usprawnienia codziennej pracy i przełożyć się na konkretny zysk.

Nie warto zamykać się na rozwiązania cyfrowe, bo po prostu ich stosowanie może oznaczać większe oszczędności.

Robert Zarzeczki, prezes Citronex Trans Energy

Co ważne, digitalizacja nie musi wcale oznaczać wprowadzania rozbudowanych narzędzi, a właśnie korzystanie z prostych instrumentów takich jak aplikacja Loads2GO!. Pozwalają one na zaoszczędzenie czasu, lepsze zagospodarowanie przestrzeni ładunkowej, czy wyszukiwanie frachtów. Oczywiście nie rozwiązują wszystkich problemów, ale przynajmniej mogą odciążyć z części z nich. Stosowanie wygodnych, nieskomplikowanych rozwiązań, których wdrożenie wymaga np. tylko instalacji w telefonie komórkowym, to najprostszy sposób na ułatwienie sobie codziennej pracy i zwiększenie efektywności.

Loads2GO! Ładunki znajdują Cię same

Przewagą aplikacji Loads2GO! jest to, że daje dostęp giełdy Trans.eu w każdym miejscu i czasie. To narzędzie pomocne zarówno dla małych przedsiębiorców, którzy jednocześnie zajmują się wyszukiwaniem ładunków i prowadzeniem pojazdów, jak i osób pracujących w większych firmach, preferujących szybką realizację zadań z telefonem w ręku.

Jakie są jej największe zalety?

 • 👉 Pomaga ograniczyć puste przebiegi. Loads2GO! pozwala ustawić opcję “Szukaj po trasie”, która wykorzystując GPS podpowie Ci oferty z najbliższych miejscowości. Możesz też użyć własnej lokalizacji, żeby określić miejsce załadunku lub rozładunku.
  NIE WRACAJ NA PUSTO. Skorzystaj z aplikacji Loads2GO!, zapełnij przestrzeń ładunkową zleceniem z okolicy, w której się znajdujesz i zarabiaj na kolejnym frachcie.
 • 👉 Pozwala zaoszczędzić czas. Najlepsze oferty bardzo szybko pojawiają się i znikają. Korzystając z aplikacji możesz ustawić interesujące Cię filtry, pozwolić na wysyłanie powiadomień i czekać, aż oferty trafią do Ciebie same.
  OTRZYMUJ NAJLEPSZE OFERTY. Korzystaj z możliwości informowania Cię o szytych na miarę frachtach i wybieraj optymalne zlecenia.
 • 👉 Upraszcza i przyśpiesza negocjacje. Jedną z najbardziej chwalonych przez użytkowników aplikacji funkcji jest komunikator dający możliwość przeprowadzenia rozmowy i podjęcia zlecenia od kontrahenta.
  UŁATW SOBIE CODZIENNĄ PRACĘ i zawieraj transakcję z poziomu telefonu komórkowego.
 • 👉 Daje poczucie bezpieczeństwa. Aplikacja pozwala zweryfikować potencjalnego zleceniodawcę. Umożliwia przeglądanie szczegółów oferty, danych o firmie i ocen – łącznie z ocenami transrisk – niezależnym wskaźnikiem wiarygodności płatniczej.
  PODEJMUJ WSPÓŁPRACĘ Z RZETELNYMI KONTRAHENTAMI. Skorzystaj z możliwości sprawdzenia firmy, z którą negocjujesz.

Gdzie pobrać aplikację?

Spróbuj pracy z aplikacją Loads2O! Przekonaj się, jakie korzyści płyną z dostępu do giełdy transportowej wszędzie, gdzie przebywasz i zadbaj o swoją płynność finansową w trudnym czasie.

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas:

+48 71 734 17 00 Pn-Pt 7:00 – 17:00

Loads2GO!
Pobierz aplikację mobilną Loads2GO

App StoreGoogle Play