Skip to main content

Loads2GO – aplikacja pomagająca znaleźć optymalne zlecenia

2 min. czytania

Spadek produkcji, który dotknął unijną gospodarkę przekłada się na mniejsze zapotrzebowanie na usługi transportowe. Trudna sytuacja rynkowa to wyzwanie, ale też okazja do poszukiwania rozwiązań mogących usprawnić działanie firmy. Jednym z nich jest aplikacja Loads2GO! pozwalająca na wyszukiwanie ofert z giełdy Trans.eu z pomocą telefonu.

Dlaczego aplikacja?

W jednym z webinarów poświęconych rynkowi transportowemu w 2023 rok, Maciej Wroński, prezes TLP wymienia digitalizację, jako jeden z czynników mający ogromny wpływ na przetrwanie i rozwój na rynku firm transportowych. Jego słowa potwierdza Robert Zarzeczki, prezes Citronex Trans Energy w raporcie Rynek transportowy w Polsce i Europie:

“Nie warto zamykać się na rozwiązania cyfrowe, bo po prostu ich stosowanie może oznaczać większe oszczędności”.

Digitalizacja nie musi oznaczać wprowadzania rozbudowanych narzędzi, a właśnie korzystanie z instrumentów takich jak aplikacja Loads2GO!. Pozwalają one na zaoszczędzenie czasu, lepsze zagospodarowanie przestrzeni ładunkowej, czy wyszukiwanie frachtów. Oczywiście nie rozwiązują wszystkich problemów, ale przynajmniej mogą odciążyć z części z nich.

Loads2GO! Ładunki znajdują Cię same

Przewagą aplikacji Loads2GO! jest to, że daje dostęp giełdy Trans.eu w każdym miejscu i czasie. To narzędzie pomocne zarówno dla małych przedsiębiorców, którzy jednocześnie zajmują się wyszukiwaniem ładunków i prowadzeniem pojazdów, jak i osób pracujących w większych firmach, preferujących szybką realizację zadań z telefonem w ręku.

Jakie są jej największe zalety?

👉 Pomaga ograniczyć puste przebiegi. Loads2GO! pozwala ustawić opcję “Szukaj po trasie”, która wykorzystując GPS podpowie Ci oferty z najbliższych miejscowości. Możesz też użyć własnej lokalizacji, żeby określić miejsce załadunku lub rozładunku.
Nie wracaj na pusto. Skorzystaj z aplikacji Loads2GO!, zapełnij przestrzeń ładunkową zleceniem z okolicy, w której się znajdujesz i zarabiaj na kolejnym frachcie.

👉 Pozwala zaoszczędzić czas. Najlepsze oferty bardzo szybko pojawiają się i znikają. Korzystając z aplikacji możesz ustawić interesujące Cię filtry, pozwolić na wysyłanie powiadomień i czekać, aż oferty trafią do Ciebie same.
Otrzymuj najlepsze z nich. Korzystaj z możliwości informowania Cię o szytych na miarę frachtach i wybieraj optymalne zlecenia.

👉 Upraszcza i przyśpiesza negocjacje. Jedną z najbardziej chwalonych przez użytkowników aplikacji funkcji jest komunikator dający możliwość przeprowadzenia rozmowy i podjęcia zlecenia od kontrahenta.
Ułatw sobie codzienną pracę i zawieraj transakcję z poziomu telefonu komórkowego.

👉 Daje poczucie bezpieczeństwa. Aplikacja pozwala zweryfikować potencjalnego zleceniodawcę. Umożliwia przeglądanie szczegółów oferty, danych o firmie i ocen – łącznie z ocenami transrisk – niezależnym wskaźnikiem wiarygodności płatniczej.
Podejmuj współpracę z rzetelnymi kontrahentami. Skorzystaj z możliwości sprawdzenia firmy, z którą negocjujesz.

https://www.youtube.com/watch?t=3&v=69BIfjVXTQk&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Ftrans.info%2F&feature=emb_imp_woyt

Gdzie pobrać aplikację?

Spróbuj pracy z aplikacją Loads2O! Przekonaj się, jakie korzyści płyną z dostępu do giełdy transportowej wszędzie, gdzie przebywasz i zadbaj o swoją płynność finansową w trudnym czasie.

👉 Pobierz aplikację na system android
👉 Pobierz aplikację na IOS

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas:

+48 71 734 17 00 Pn-Pt 7:00 – 17:00

Loads2GO!
Pobierz aplikację mobilną Loads2GO

App StoreGoogle Play