Skip to main content

Asystent Planowania Trasy

Zdobywaj ładunki i wyznaczaj najbardziej korzystne trasy w jednym miejscu. Asystent Planowania Trasy dostarczy Ci informacje o kosztach paliwa, ograniczeniach i opłatach drogowych. Dzięki precyzyjnym mapom i dokładnym kalkulacjom, szybko i z zyskiem pozyskasz swoje zlecenie z giełdy ładunków Trans.eu.

Zamów dostęp

Informacje o kosztach i opłatach drogowych

Nie zgaduj – oblicz koszt danego frachtu! Dzięki informacjom o szacunkowym zużyciu paliwa i opłatach drogowych, jakich możesz spodziewać się na wybranej trasie, bez problemu ustalisz ile wyniesie Cię realizacja danego zlecenia. Zastanawiasz się, jaki będzie koszt opłaty środowiskowej za Twój pojazd w Niemczech, Austrii czy na Węgrzech? Informację znajdziesz w Asystencie Planowania Trasy! Teraz możesz szybko i z zyskiem negocjować oferty na Platformie Trans.eu.

Zamów dostęp

Uwzględnienie ograniczeń transportowych

Nie daj się zaskoczyć ograniczeniom w ruchu drogowym! Asystent Planowania Trasy posiada zestawienie ograniczeń w transporcie z uwzględnieniem norm emisji, a także stałych i okresowych zakazów. Dzięki profilom pojazdu (predefiniowanym lub własnym) możesz jeszcze lepiej dopasować trasę do parametrów swojego auta. Unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek i wyznaczysz najbardziej korzystną drogę.

Zamów dostęp

Wyznaczanie trasy

Jeździsz na stałych czy nowych kierunkach? To nie stanowi już problemu! Asystent Planowania Trasy pozwala wybrać najbardziej korzystną drogę i wytyczyć alternatywne rozwiązania w oparciu o koszty, długość przejazdu czy ograniczenia transportowe. Dzięki nowym mapom na Platformie Trans.eu jeszcze precyzyjniej wyznaczysz swoją trasę.

Zamów dostęp

Wyznaczaj trasę z Asystentem Planowania Trasy! Zobacz co zyskasz

 • Wygoda Masz wszystko w jednym miejscu - zarówno oferty ładunków z Platformy Trans.eu, jak i narzędzie do planowania trasy. Nie musisz już korzystać z żadnych zewnętrznych programów.
 • Szybkość W kilka sekund zyskujesz dostęp do informacji, które pozwolą Ci oszacować koszt frachtu i wytyczyć trasę. Możesz od razu zacząć negocjacje i wygrać zlecenie!
 • Kontrola kosztów Nowe mapy i dokładne kalkulacje. Dzięki precyzyjnym mapom połączonym z informacjami o opłatach i zakazach masz wszystkie informacje do wyceny frachtu – w tym klasy emisji oraz wagę ładunku. Podbijanie nowych tras i optymalizację stałych masz w zasięgu ręki i na życzenie.
 • Skuteczne negocjacje Wszystkie niezbędne argumenty do negocjacji stawek masz na wyciągnięcie ręki. Nie daj się zaskoczyć kontrahentowi - szybko i zyskiem podejmij zlecenie.

Zamów dostęp

Pozyskuj zlecenia z Asystentem Planowania Trasy

Zdobywaj ładunki i wyznaczaj najbardziej korzystne trasy w jednym miejscu. Asystent Planowania Trasy dostarczy Ci informacje o kosztach paliwa, ograniczeniach i opłatach drogowych. Dzięki precyzyjnym mapom i dokładnym kalkulacjom, szybko i z zyskiem pozyskasz swoje zlecenie z giełdy ładunków Trans.eu.

 • planowanie trasy dla ładunków z giełdy publicznej i prywatnej Trans.eu
 • informacje o szacunkowym koszcie zużycia paliwa i opłatach drogowych
 • uwzględnienie stałych i okresowych zakazów transportowych
 • wyliczanie opłaty środowiskowej w Niemczech, Austrii i na Węgrzech
 • wyznaczanie tras rekomendowanych i alternatywnych
 • wyliczanie przewidywanej emisji CO2e
 • predefiniowane i indywidualne profile pojazdów
 • możliwość omijania dróg płatnych i wykluczania lokalizacji
Sprawdź więcej

Masz już konto na Trans.eu?

Zaloguj się na swoje konto na Platformie Trans.eu i zamów dostęp do Asystenta planowania trasy.

Nie masz jeszcze konta na Trans.eu?

Załóż konto na Platformie Trans.eu i zdecyduj czy wybierasz sam abonament na Asystenta planowania trasy czy chcesz go poszerzyć o dostęp do giełdy ładunków.

Załóż konto i zamów

Masz pytanie
o nasz produkt?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas:

71 734 17 00

Nasza infolinia działa w dni robocze
od 7:00 do 17:00.

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas:

+48 71 734 17 00 Pn-Pt 7:00 – 17:00

Loads2GO!
Pobierz aplikację mobilną Loads2GO

App StoreGoogle Play