Skip to main content

Wyszukuj ładunki wzdłuż trasy i zwiększaj swój zysk!

3 min. czytania

Jako przewoźnik doskonale wiesz, że każdy centymetr przestrzeni ładunkowej w pojeździe to potencjalny zysk. Na pewno zdarza Ci się znaleźć w sytuacji, gdy po załadowaniu głównego ładunku pozostaje jeszcze wolne miejsce, które mogłoby zostać wykorzystane bez przekraczania limitu wagi. Platforma Trans.eu ma dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pozwala na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie Twojego czasu i przestrzeni ładunkowej - wyszukiwanie ładunków wzdłuż trasy!

To unikalna funkcja, której nie znajdziesz na żadnej innej giełdzie transportowej. Dostępna zarówno w wersji komputerowej, jak i w aplikacji mobilnej Loads2GO!. Użytkownicy Trans.eu, którzy już z niej korzystają, nie wyobrażają sobie pracy bez tej funkcjonalności. Dołącz do grona zadowolonych przewoźników maksymalizujących swoje zyski.

Zobacz jak to działa!

Wyszukiwanie ładunków wzdłuż trasy – wersja przeglądarkowa.

1️⃣ Doprecyzuj swoje potrzeby

Wykorzystaj szczegółowe filtry wyszukiwania, aby określić dokładne kryteria frachtu – miejsce załadunku i rozładunku, rodzaj pojazdu, czy preferowany termin. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas i skupić się tylko na ofertach, które spełniają Twoje oczekiwania.

2️⃣ Odkryj możliwości na mapie

Kliknij “Pokaż na mapie”, aby dowiedzieć się, gdzie dokładnie znajdują się ładunki odpowiadające Twoim kryteriom.

3️⃣ Dostosuj wyszukiwanie do swojej trasy

Wybierz opcję “wzdłuż trasy” i ustaw promień, który Ci odpowiada. Teraz widzisz tylko te ładunki, które idealnie wpasowują się w Twoją trasę.

4️⃣ Znajdź i negocjuj

Przejrzyj dostępne ładunki, wybierz ofertę, która Ci odpowiada i zacznij rozmowy o frachcie bezpośrednio z poziomu mapy. To proste, szybkie i niezwykle wygodne!

Pamiętaj, że nasza Platforma umożliwia elastyczne dostosowanie trasy. Możesz łatwo przeciągać punkty załadunku i rozładunku na mapie, a lista dostępnych frachtów będzie się automatycznie aktualizować. Dzięki temu nie przegapisz żadnej atrakcyjnej oferty, nawet jeśli Twoje plany ulegną zmianie!

💡 Wskazówka: Chcesz być na bieżąco z najświeższymi ofertami? Odśwież stronę, aby zobaczyć najnowsze ładunki dostępne na Twojej trasie.


Wyszukiwanie ładunków przez GPS – w aplikacji Loads2GO!

1️⃣ Udostępnij sygnał GPS

Upewnij się, że udostępniasz lokalizację w swoim telefonie.

2️⃣ Ustaw odpowiednie filtry wyszukiwania

W aplikacji Loads2GO! w zakładce “Szukaj” wejdź w zapisane filtry. Dodaj nowy filtr i klikając w miejsce załadunku wybierz “Szukaj po mojej trasie”. Ustaw następnie miejsce rozładunku.
Dzięki współrzędnym GPS aplikacja wyszuka oferty frachtów w okolicy Twojego pojazdu dostępne w realnym czasie. 

3️⃣ Włącz powiadomienia

Otrzymuj powiadomienia o nowych, interesujących ofertach frachtów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jesteś na bieżąco z najświeższymi frachtami, idealnie wpisującymi się w Twoją trasę.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje zaawansowane wyszukiwanie GPS i spraw, by Twoja praca stała się jeszcze bardziej efektywna!

Frachtuj z Trans.eu za pomocą aplikacji Loads2GO!

Loads2GO! to najprostszy na rynku sposób na zdobycie zleceń. Przekonaj się sam, jak działa giełda Trans.eu w Twoim telefonie.

A jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji pobierz ją już teraz:

  Napisz do nas:

  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

  * Pola obowiązkowe

  Masz pytanie?
  Zadzwoń do nas:

  +48 71 734 17 00 Pn-Pt 7:00 – 17:00

  Loads2GO!
  Pobierz aplikację mobilną Loads2GO

  App StoreGoogle Play