Skip to main content

Wynagrodzenie kierowców – BADANIE ankietowe przewoźników

1 min. czytania

Chcesz wiedzieć, jak wyglądały oferowane przez Ciebie zarobki w 2023 roku na tle wynagrodzeń w innych firmach? A może interesują Cię najpopularniejsze pozapłacowe bonusy, jakie oferują przewoźnicy? Wypełnij poniższą ankietę, przygotowaną przez Polski Instytut Transportu Drogowego i pomóż nam uzyskać dane, które pozwolą na przygotowanie raportu dotyczącego poziomu wynagrodzeń i satysfakcji kierowców.

Wynagrodzenie odpowiedzią na luki kadrowe?

Luki kadrowe to problem, z którym boryka się praktycznie cała europejska branża transportowa. Jak radzą sobie z tym przewoźnicy? Dzięki badaniu poznamy ile realnie zarabiają polscy kierowcy. Dowiemy się, co mogą zaoferować firmy przewozowe, a także jaki system pracy jest najbardziej korzystny pod względem finansowym. Uzyskane wyniki porównamy też z latami wcześniejszymi.

Weź udział w badaniu – wypełnij ankietę

Każde wydanie raportu opiera się na danych zdobytych od przewoźników. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby świadczące usługi transportowe do wypełnienia ANONIMOWEJ ankiety przygotowanej przez Polski Instytut Transportu Drogowego.

Badanie jest krótkie – nie powinno zająć Ci więcej niż 5 minut!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Zachęcamy też do rozesłania ankiety wśród swoich znajomych z branży.

Pomóż nam wspólnie poznać jak naprawdę wygląda rynek! Wyniki ankiet będą opublikowane w BEZPŁATNYM raporcie opracowywanym przez Polski Instytut Transportu Drogowego

  Napisz do nas:

  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

  * Pola obowiązkowe

  Masz pytanie?
  Zadzwoń do nas:

  +48 71 734 17 00 Pn-Pt 7:00 – 17:00

  Loads2GO!
  Pobierz aplikację mobilną Loads2GO

  App StoreGoogle Play