Skip to main content

Zaplanuj trasę z największym zyskiem. Asystent Planowania Trasy

3 min. czytania

Nowe narzędzie pozwoli szybko zaplanować najlepszą trasę dla Twojego zlecenia transportowego. Dowiesz się o opłatach drogowych, ograniczeniach w ruchu i skorzystasz z najnowszych map.

Asystent Planowania Trasy – bo tak nazywa się nowa funkcjonalność – umożliwi Ci szybkie i sprawne skalkulowanie kosztów zlecenia. Ale to coś więcej niż tylko kalkulacja kosztów. Nowe rozwiązanie pozwoli Ci wytyczyć najlepszą trasę przejazdu, ominąć odcinki z ograniczeniami transportowymi, a także znaleźć trasy alternatywne. To niezaprzeczalne wsparcie w jeszcze skuteczniejszych negocjacjach z kontrahentem.  

Szybko i precyzyjnie

Wobec trudnej sytuacji na rynku transportowym i rywalizacji o każde zlecenie, szybkość podejmowania decyzji wydaje się najważniejsza. Asystent Planowania Trasy pozwoli po prostu przewoźnikowi lepiej zarobić. I podejmować zlecenia z jak największym zyskiem. 

To rozwiązanie dla każdego przewoźnika. Zarówno dla firmy transportowej, która jeździ na stałych kierunkach, jak i dla tej, która szuka zleceń na nowych trasach. W obu przypadkach nowy mechanizm precyzyjnie obliczy koszty realizacji zlecenia i wskaże dla niego najlepszą trasę. Nowe narzędzie uwzględni koszty żużycia paliwa, zweryfikuje aktualne opłaty drogowe, ograniczenia środowiskowe, itp. A co najważniejsze, wszystko zrobi szybko. 

Wszystko w jednym miejscu

Innowacyjne rozwiązanie spowoduje, że cały proces podjęcia zlecenia odbędzie się w jednym miejscu. Od znalezienia klienta na Trans.eu, poprzez wybór zlecenia, kalkulację kosztów i obliczenie zysku, negocjacje z klientem – na sfinalizowaniu umowy skończywszy. Wszystko w bezpiecznym otoczeniu, ze świadomością, że Platforma zadba o to, abyś zawarł umowę z wiarygodnym kontrahentem. 

Przekonaj się, że Asystent Planowania Trasy to nie żadna marketingowa sztuczka, ale realne wsparcie dla każdego przewoźnika. Dziś firmy przewozowe zadowalają się niską marżą, ale z nową funkcjonalnością masz szansę poprawić kondycję swojego biznesu. 

Dlaczego warto korzystać z nowego rozwiązania? 

 • Wiele możliwości: skalkulujesz koszty, ale także wybierzesz trasę bez ograniczeń środowiskowych i dodatkowych opłat. 
 • Nowe, precyzyjne mapy: wytyczysz trasę, która uwzględni zużycie paliwa, długość trasy oraz ograniczenia drogowe dla Twojego pojazdu. 
 • Szeroki zakres działań: Asystent zaproponuje Ci trasy alternatywne, bardziej opłacalne, zatem otworzysz się na nowe zlecenia
 • Mniej pustych przewozów: szybko znajdziesz zlecenie na Platformie i równie szybko obliczysz realne koszty.
 • Bardziej precyzyjna kalkulacja zlecenia: lepiej wycenisz własną pracę. 

Wspomniane rozwiązanie technologiczne pozwoli szybko obliczyć koszty poniesione na konkretnej trasie, ale także skalkulować przewidywany zysk. Wystarczy wpisać koszty stałe, które jako przewoźnik regularnie ponosisz: koszty wynagrodzeń, raty leasingu i inne obciążenia finansowe. Jednym słowem Asystent Planowania Trasy pozwoli Ci trzeźwo spojrzeć na Twój biznes. 

Co zyskujesz z Asystentem Planowania Trasy?

 • Dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu. Planując trasę nie potrzebujesz korzystać z dodatkowych aplikacji i programów. Wystarczy, że masz dostęp do Trans.eu. 
 • Szybkość działania. Nie musisz ręcznie obliczać, czy dana trasa będzie dla Ciebie korzystna pod względem czasowym i finansowym. W kilka sekund otrzymasz informacje pozwalające oszacować koszt frachtu i wytyczać najlepszą możliwą drogę przejazdu. 
 • Argumenty w negocjacjach. W ustalaniu ceny zlecenia ważna jest świadomość kosztów, które musisz ponieść. Dzięki Asystentowi Planowania Trasy możesz je w bardzo łatwy sposób wykazać, przez co zyskujesz konkretne argumenty w negocjacjach z kontrahentem.

Zainteresował Cię Asystent Planowania Trasy?

  Napisz do nas:

  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

  * Pola obowiązkowe

  Masz pytanie?
  Zadzwoń do nas:

  +48 71 734 17 00 Pn-Pt 7:00 – 17:00

  Loads2GO!
  Pobierz aplikację mobilną Loads2GO

  App StoreGoogle Play