Skip to main content

Aplikacja Loads2GO!

Ładunki z Trans.eu zawsze pod ręką

Loads2GO!Loads2GO!

Co zyskujesz z aplikacją Loads2GO!

Szybki dostęp do ofert ładunków

 

Z każdego miejsca i o każdej porze Loads2GO! zapewni Ci stały dostęp do aktualnych ofert ładunków z giełdy transportowej Trans.eu. Możesz przeglądać wszystkie szczegóły ofert oraz dane kontrahentów bez konieczności korzystania z komputera stacjonarnego.

Łatwość negocjacji

 

Aplikacja zawiera pełny komunikator Trans.eu, w którym możesz szybko negocjować i zawierać transakcje. Umożliwia on szybkie tłumaczenie wiadomości, a także przekierowanie do połączeń telefonicznych i maili. Wszystko to w kilku kliknięciach.

Ładunki na Twojej trasie

 

Aplikacja automatycznie dostosowuje oferty do Twojej bieżącej lokalizacji, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Wykorzystaj filtry „Moja lokalizacja” oraz „Szukaj po trasie”, które umożliwiają wyszukiwanie ładunków w miejscu, w którym się znajdujesz.

Powiadomienia o nowych ofertach

 

Dzięki powiadomieniom o nowych ofertach nie przegapisz żadnej okazji, a Twój pojazd będzie wypełniony w 100%. To oszczędność czasu, szansa na większy zarobek, a do tego większy komfort pracy, bo ładunki znajdują Cię same!

Bezpieczeństwo współpracy

 

W Loads2GO! zyskasz wgląd w oceny współprac i płatności wybranej firmy, posiadane dokumenty i certyfikaty, a także – wskaźnik TransRisk. Dzięki temu łatwo zweryfikujesz kontrahenta i szybko podejmiesz decyzję o nawiązaniu współpracy.

Loads2GO! pozwala na pełną mobilność i elastyczność w prowadzeniu firmy transportowej.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz stały dostęp do ofert ładunków, informacji o kontrahentach i komunikatora.

Dostęp do ofert w aplikacji jest darmowy dla wszystkich klientów Trans.eu. Dzięki Loads2GO! Twój pojazd będzie zawsze wypełniony, a Ty skupisz się na tym, co najważniejsze – efektywnym zarządzaniu swoim biznesem.

Loads2GO!

Pobierz aplikację
Loads2GO i załóż konto

Zyskaj wygodny dostęp do ładunków
na wyciągnięcie ręki – kiedy i gdzie chcesz.

Loads2GO!Loads2GO!

Loads2GO!

Najpopularniejsze pytania

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas:

+48 71 734 17 00 Pn-Pt 7:00 – 17:00

Loads2GO!
Pobierz aplikację mobilną Loads2GO

App StoreGoogle Play