Skip to main content

Ładunki na busa do 3,5 t.? Mamy je wszystkie! Z nami żaden bus nie ma pustych przebiegów

Miliony ofert z dowolnego miejsca w kraju i Europie, transakcje w kilka kliknięć z poziomu telefonu oraz płatności za zlecenia w 30 minut. Zarejestruj się na Trans.eu i nie strać dostępu do największej bazy zleceń transportowych na busy.

Załóż darmowe konto

 

 

Czy wiesz, że…

  • Trans.eu to największa w Europie giełda ładunków do 1,2t.
  • Zaufało nam już ponad 5000 firm z autami o małej ładowności

Ładunki na busa do 3,5t.

Szukasz zleceń na busa na załadunek, doładunek w trasie lub powrót? U nas znajdziesz je wszystkie. Z dowolnego miejsca w kraju i Europie. Zapewniamy największą bazę zleceń transportowych na busy, szybkie odświeżanie i wygodne filtrowanie ofert.

Załóż darmowe konto

Płatności w 30 minut!

Czekasz 45, a nawet 60 dni na płatność za fracht? Skończ z tym! To już nie musi być Twój problem. Wykorzystaj nasze szybkie i bezpieczne płatności – odbieraj pieniądze za zrealizowane zlecenia w 30 minut.

Załóż darmowe konto

Dostęp do ładunków
- gdziekolwiek jesteś

Chcesz mieć ładunki na wyciągnięcie ręki i zarabiać na każdym kilometrze? To dobrze trafiasz! Jako jedyni na rynku zapewniamy Ci dedykowaną aplikację mobilną Loads2GO!, a wolne ładunki do 1,2t. na Twojej trasie znajdują Cię same – dzięki niezawodnym filtrom i powiadomieniom.

Załóż darmowe konto

Większe zyski
na każdym kilometrze

Powiedz NIE pustym lub niepełnym przebiegom i zacznij zarabiać na każdym kilometrze. Wybierz największą giełdę wolnych ładunków do 1,2 t., zweryfikowanych załadowców i oferty na swoich warunkach – zawsze gdy tego potrzebujesz.

Załóż darmowe konto

Chcemy Ci jeszcze powiedzieć, że:

  • Rejestracja na Trans.eu jest bezpłatna. Dzięki niej otrzymasz dostęp do darmowego konta na naszej Platformie.
  • Jeśli zdecydujesz się na pełny dostęp do giełdy transportowej, wystarczy, że zalogujesz się na swoje darmowe konto i zamówisz umowę.
Miesięczny abonament z dostępem do giełdy to zaledwie 490 zł. I co ważne – nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat aktywacyjnych, a dostęp do naszej aplikacji mobilnej dostajesz w cenie abonamentu.